Piłka nożna to bezsprzecznie najpopularniejsza dyscyplina sportu – zarówno na świecie, jak i w Polsce. Coraz większy profesjonalizm szkolenia piłkarzy sprawia, że zawodnicy już nawet w wieku 10 lat poświęcają bardzo dużo swojego czasu i energii na szlifowanie umiejętności piłkarskich. Przed wyszukiwaczami talentów – skautami i trenerami – stoi nie lada zadanie selekcji wśród tak wielu młodych piłkarzy. Jak zadecydować o tym, którzy powinni dostać szansę dalszego specjalistycznego rozwoju w szkółce albo akademii? W których dalej inwestować?

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 0

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

W przeważającej liczbie wypadków największym sponsorem większości klubów są władze gminne lub powiatowe. Jak powinna przebiegać współpraca? Jak właściwie i poprawnie wypełnić ofertę realizacji zadania publicznego?

W przeważającej liczbie wypadków największym sponsorem większości klubów są władze gminne lub powiatowe. Jak powinna przebiegać współpraca? Jak właściwie i poprawnie wypełnić ofertę realizacji zadania publicznego?Trening sportowy to odpowiednio zaplanowany proces pedagogiczny, w którym zawodnik kształtuje swoją sprawność motoryczną, uczy się systematycznie techniki i taktyki danej dyscypliny. Ponadto uczy się współdziałania w zespole na bazie taktyki w sporcie drużynowym. Głównym celem treningu jest najczęściej konkretny wynik, stała poprawa...