W najnowszym wydaniu Wychowania Fizycznego w szkole gotowe, oryginalne scenariusze lekcji WF z pomysłem. Podpowiadamy jak zorganizować sportową ligę klas i jak chwalić uczniów oraz przedstawiamy drogę do awansu nauczyciela stażysty. Jest to bardzo pożyteczna publikacja – praktyczne materiały dla nauczycieli WF do wykorzystania od razu. Sprzedaż prowadzona jest w prenumeracie (prenumerata@explanator.pl). Czasopismo jest rekomendowane przez Magazyn Trenera.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 4

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Najnowsze narzędzia do grupowego pomiaru parametrów sportowych są przeznaczone dla najbardziej wymagających trenerów wszystkich dyscyplin sportu. Systemy łączą technologię GPS, akcelerometru i pomiaru pracy serca – pozwalają na bieżąco monitorować wszystkie parametry na iPadzie. Dzięki temu każdy z trenerów w danym klubie ma, zawsze i wszędzie, dostęp do najistotniejszych danych treningowych.

Vitality Fitnes to nowa sieć klubów fitness, która w październiku otworzyła swój pierwszy klub w Krakowie. Klub posiada autorski program, który opracowali pomysłodawcy i założyciele biznesu: Jonny Pearson i Julian Ward-Turner. Obaj są Brytyjczykami z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim w największych firmach z branży fitness w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Trzecim udziałowcem Vitality Fitness jest Robert Jarząbek, właściciel Lindego Concept.