Vitality Fitnes to nowa sieć klubów fitness, która w październiku otworzyła swój pierwszy klub w Krakowie. Klub posiada autorski program, który opracowali pomysłodawcy i założyciele biznesu: Jonny Pearson i Julian Ward-Turner. Obaj są Brytyjczykami z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim w największych firmach z branży fitness w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Trzecim udziałowcem Vitality Fitness jest Robert Jarząbek, właściciel Lindego Concept.

Z naszych obserwacji wynika, że kluby fitness, wszędzie na świecie, nie są zainteresowane szybkim osiąganiem celów przez ćwiczących. Pracujący tam trenerzy budują plany treningowe zakładające rezultaty odległe w czasie, kierując się przede wszystkim chęcią zapewnienia sobie przychodów w długim okresie. W efekcie większość klubów ma rotację członków na poziomie ok. 65 proc. rocznie! My gwarantujemy rezultaty w 3 miesiące, jedyny warunek to poważne podejście do ćwiczeń. Po tym czasie klient powinien już sam chcieć z nami zostać i utrzymać wypracowane rezultaty – wyjaśnia Julian Ward-Turner, dyrektor operacyjny i współzałożyciel Vitality Fitness.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 4

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Najnowsze narzędzia do grupowego pomiaru parametrów sportowych są przeznaczone dla najbardziej wymagających trenerów wszystkich dyscyplin sportu. Systemy łączą technologię GPS, akcelerometru i pomiaru pracy serca – pozwalają na bieżąco monitorować wszystkie parametry na iPadzie. Dzięki temu każdy z trenerów w danym klubie ma, zawsze i wszędzie, dostęp do najistotniejszych danych treningowych.