Najnowsze narzędzia do grupowego pomiaru parametrów sportowych są przeznaczone dla najbardziej wymagających trenerów wszystkich dyscyplin sportu. Systemy łączą technologię GPS, akcelerometru i pomiaru pracy serca – pozwalają na bieżąco monitorować wszystkie parametry na iPadzie. Dzięki temu każdy z trenerów w danym klubie ma, zawsze i wszędzie, dostęp do najistotniejszych danych treningowych.

Polar Team Pro składa się z nadajników na klatkę piersiową oraz stacji dokującej, służącej do przesyłania danych. Najmniejszy i najlżejszy na świecie nadajnik na klatkę piersiową wyposażony w wbudowany nadajnik GPS i akcelerometr, pozwala na zapis danych dotyczących prędkości, przyśpieszenia i dystansu pokonanego podczas treningu (nawet w obiektach zamkniętych), a także precyzyjny monitor pracy serca. Aplikacja Polar Team Pro na iPada i serwis internetowy o tej samej nazwie są kompletnymi narzędziami pozwalającymi na ocenę, planowanie i monitorowanie treningu zawodników, włącznie z analizą sposobu poruszania się po boisku w formie map kinematycznych. Wszystkie dane można monitorować w dowolnym miejscu, w trakcie, jak i po zakończeniu treningu, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał całej drużyny. Dodatkowo serwis internetowy pozwala na długoterminową analizę postępów całego zespołu – lub wybranych zawodników, za pomocą zaawansowanych raportów.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 4

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Vitality Fitnes to nowa sieć klubów fitness, która w październiku otworzyła swój pierwszy klub w Krakowie. Klub posiada autorski program, który opracowali pomysłodawcy i założyciele biznesu: Jonny Pearson i Julian Ward-Turner. Obaj są Brytyjczykami z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim w największych firmach z branży fitness w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Trzecim udziałowcem Vitality Fitness jest Robert Jarząbek, właściciel Lindego Concept.