MT Info

Z Łukaszem Strzeleckim, prezesem Fundacji Orły Sportu, o PGE II Mini Mistrzostwach Europejskich Korab Cup rozmawia Adam Suska

9 września, drugi rok z rzędu, Fundacja Orły Sportu zorganizowała wielką, ogólnopolską akcję PGE Dzień Sportu na Orliku. Dzięki wsparciu Polskiej Grupy Energetycznej S.A. oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki objętych nią zostało 500 orlików we wszystkich 16 województwach naszego kraju.

W dniach 8–9.09.2018 w Poznaniu miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie. Z inicjatywy działaczy Uczniowskiego Klubu Sportowego Swarek Swarzędz odbył się turniej finałowy Grand Prix Polski Dzieci w Hokeju na Trawie.

W dniach 20-30 października 2018 r. już po raz piąty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie odbyło się zgrupowanie dla kierowców sportowych MotoPro. W wydarzeniu wzięli udział czołowi polscy zawodnicy kartingu, rajdów i wyścigów samochodowych.

Na orlikach rządzi piłka nożna, jednak warto pokazać dzieciom, że inne zespołowe gry sportowe mogą być równie atrakcyjne. Adam Suska z Fundacji Orły Sportu przedstawia podsumowanie projektu „PGNiG Kocham Ręczną na Orliku”, w którym wzięło udział prawie 16 000 dzieci i młodzieży z całej Polski. Ćwicząc i grając pod kierunkiem gwiazd reprezentacji Polski, dzieci zapoznawały się z podstawami techniki gry w szczypiorniaka.

Wakacje to niepowtarzalna okazja, by zorganizować obóz sportowy, a także wzmocnić ducha drużyny, przeżyć coś niezapomnianego i wrócić z nową energią do codziennych treningów. Zajęcia z psychologii sportu prowadzone przez firmę SPORT AND MINDS są nieodłącznym elementem programu letnich obozów Akademii Piłkarskich JUVENTUS w Polsce. Agnieszka i Marcin Kwiatkowscy opowiadają, co ciekawego działo się na Groklin Camp 2018 w Grodzisku Wielkopolskim.

Kapary OLE! to wyborne gotowe przekąski, można je jeść jak oliwki.

Terapia witaminowa cieszy się sporą popularnością w Europie. W Polsce jest nowym trendem. Ze względu na znakomite efekty zyskuje jednak coraz większe grono zwolenników również w naszym kraju. Dlaczego? Ponieważ kroplówki witaminowe i inne zabiegi dożylne działają natychmiastowo.

Niesamowite wydarzenie, zacięte pojedynki, mnóstwo atrakcji i emocji, 250 zawodniczek i zawodników, ponad 2000 sympatyków siatkówki – w taki sposób należy podsumować marcowy XVIII Finał Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Para na całe życie to tytuł lifestyle’owego przewodnika, który 1 marca br. trafił na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – youtuberzy znani jako FIT LOVERS – dzielą się z czytelnikami swoją filozofią życiową i pokazują, jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze, pełniejsze wyzwań i zdrowsze.